ЯК ВОДА ВПЛИВАЄ НА РОБОТУ ШЛУНКУ?

Сьогодні для нас важливо зберігати традиції, що передаються від покоління до покоління. У кожній сім’ї є свої методи, які допомагають відновити роботу шлунку, народні: чай з м’яти, ромашки та звіробою, чорна бузина залита склянкою окропу, настої з сухофруктів; медикаменти: ліки, за рецептом, які рекомендовані вашим гастроентерологом. 

Що ж варто робити, якщо став шлунок? Рекомендації від інформаційної корпорації ПІК та Green Post Media. 

Перегляньте свій раціон. Не рекомендуються газовані напої (але можна вживати газовані мінеральні води із солями: Поляна Квасова, Свалява, Лужанська), відмовтесь від кофеїну, від міцного чаю також, копченої, маринованої, печеної їжі. Також не рекомендується вживати вершкове масло.

На роботу травної системи позитивно впливає ранкова зарядка та легка пробіжка.

Ми рекомендуємо споживати якісну воду: у приготуванні їжі використовуйте мінеральну столову воду Family, яка не залишає накипу на кухонних приладах. 

Під час фізичних навантажень організм потребує більше, чим зазвичай рідини та кисню, тому Тонус Кисень – це унікальна вода, насичена киснем, з якою потрібно розпочинати свій ранок, та запускати роботу травної системи. Пити воду потрібно за 30 хвилин до прийому їжі.