УНІКАЛЬНА ПОДОРОЖ ЧЕРЕЗ 30 РОКІВ УСПІШНОЇ ІСТОРІЇ

З 1994 року корпорація “Українські Мінеральні Води” не просто стала лідером на ринку мінеральних та лікувально-столових вод України, а й визначила нові стандарти якості та інновацій. ЇЇ торгові марки відомі не лише своєю віковою історією, але й неперевершенною якістю, що завжди забезпечувала найкращі пропозиції на ринку води для споживачів.

1994 – 2000 роки. Солодкий Куяльник. 

Початковий період діяльності корпорації запам’ятався запуском виробничих ліній та розливом мінеральної води “Куяльник” у пластикові пляшки. “Куяльник” не лише освіжав, але й здивував солодким смаком, що зробив його культовим напоєм Одеси. Але навіть найсолодші моменти мають свій кінець, у 2010 році завод перестав випускати солодкі напої.

На заході України, набирав обертів Свалявський завод. Технологія розливу мінеральних вод залишилась незмінною ще з радянських часів, відтісняючи час і засвідчуючи свою ефективність. Цілющі води Сваляви добувалися безпосередньо зі скважини, зберігаючи всі корисні властивості.

У 1997 році завод відзначився ще одним кроком уперед – була запущена друга лінія виробництва, що значно збільшило обсяги розливу мінеральних вод.

/*! elementor – v3.20.0 – 13-03-2024 */
.elementor-heading-title{padding:0;margin:0;line-height:1}.elementor-widget-heading .elementor-heading-title[class*=elementor-size-]>a{color:inherit;font-size:inherit;line-height:inherit}.elementor-widget-heading .elementor-heading-title.elementor-size-small{font-size:15px}.elementor-widget-heading .elementor-heading-title.elementor-size-medium{font-size:19px}.elementor-widget-heading .elementor-heading-title.elementor-size-large{font-size:29px}.elementor-widget-heading .elementor-heading-title.elementor-size-xl{font-size:39px}.elementor-widget-heading .elementor-heading-title.elementor-size-xxl{font-size:59px}

2003 рік – поява унікальної води “Тонус Кисень”

У 2003 році розпочалась історія води, яка до сьогодні являється єдиною в своєму роді на українському ринку.

Головна особливість цієї води – кисень. “Тонус” – це негазована столова вода, насичена киснем, яка немає аналогів на ринку. Ідея наситити воду киснем була запозичена з Європи. У 2003 році австрійські інженери запропонували керівництву корпорації “Українські Мінеральні Води” інноваційний проєкт, що дозволяв споживачам отримувати кисень не лише з повітря, але й з води. За підтримки Науково-дослідницького Інституту медичної реабілітації та курортології була створена негазована вода “Тонус Кисень”. Споживачі познайомилися з унікальними властивостями “Тонуса” у 2007 році.

2003-2006 рік – запуск мінеральної води “Куяльник I” та “Сімейна”

У 2003 році в режимі напівавтоматичного виробництва була запущена мінеральна столова вода “Сімейна”. Це продукт, який пройшов через етапи фільтрації та очищення солей, ідеально підходить для щоденного вживання та використання у побуті: для приготування їжі, гарячих напоїв та інших потреб.

Для повсякденного вживання корисної лікувальної води з куяльницького джерела була створена мінеральна вода “Куяльник I”. Вода, яка за смаком є м’якішою версією “Куяльника”, що пояснюється загальним рівнем мінералізації.

2006-2007 рік – Модернізація заводу “Свалявські мінеральні води”

Побудова нового цеху заводу з італійською лінією виробництва позитивно вплинула на збільшення обсягів випуску готової продукції. У 2007 році лікувальна-столова вода “Поляна Квасова” отримала перемогу у всеукраїнському конкурсі якості продукції “100 кращих товарів України”, а мінеральна вода “Лужанська” увійшла в когорту фіналістів. Також у цьому конкурсі, через декілька років, столова вода насичена киснем “Тонус Кисень” отримала золоту медаль у номінації “Продовольчі товари”.

2016 по сьогодення

З настанням 2016 року “Свалявські мінеральні води” успішно функціонують завдяки використанню новітнього обладнання KHS, яке було впроваджено при будівництві нового заводу. Торгові марки “Поляна Квасова”, “Лужанська”, “Свалява” є лідерами на ринку столових лікувальних вод. Мінеральні води заводу “Куяльник” вважаються одними з найкращих для травлення, а “Тонус Кисень” є унікальним продуктом на ринку мінеральних вод України.