ЩО РОБИТИ при ПЕРЕЇДАННІ та ІНТОКСИКАЦІЇ ОРГАНІЗМУ?

Переїдання та інтоксикація — це не лише неприємні відчуття, але і справжнє випробування для організму. Напевно, вам знайомий цей стан, коли після ситного обіду чи святкового застілля, ваш шлунок може перестати ефективно функціонувати. 

Покращення травлення та усунення інтоксикації можливе завдяки простим та корисним методам, серед яких важливе місце займає лікування мінеральними водами.

Пийте воду

Мінеральні води можуть стати вашими найкращими друзями у цей період. Вони не лише допоможуть вам відновити водний баланс, але й нададуть вашому організму корисних мінералів, які можуть бути втрачені через переїдання чи інтоксикацію. Зокрема, мінеральна вода з високим вмістом магнію може допомогти заспокоїти нервову систему та полегшити шлунковий дискомфорт.

У випадку гострих алкогольних та хімічних інтоксикацій необхідно звернутись до лікаря. У разі відсутності серйозної загрози здоров’ю та  життю лікування може проводитись за допомогою мінеральних вод. При алкогольному отруєнні найефективніша вода з високим рівнем мінералізації – легендарна Поляна Квасова.  

Після інтоксикації організму потрібно відновити водний баланс та запаси втрачених речовин, у цьому випадку вам допоможе мінеральна вода Лужанська.

Вона нейтралізує підвищену кислотність шлунка, усуває диспепсичні явища – печію, тяжкість, здуття, нормалізує надходження жовчі та панкреатичного секрету, добре виводить з організму шлаки і токсини, має сечогінні властивості.

Якщо ви не раціонально харчуєтесь, полюбляєте фастфуди та їжу “нашвидкуруч”, постійно переїдаєте то в цьому випадку найефективніша вода для вас – Поляна Квасова. Знаменита Поляна Квасова сприяє відновленню клітин печінки, вони ліквідовують каменеутворення в жовчному міхурі. Цю воду найкраще вживати при печії.

Для стимулювання утворення та виділення травних соків рекомендуємо вживати мінеральну воду Куяльник. Ця вода допомагає жовчовидільній системі та підшлунковій залозі працювати ефективніше. При важких отруєннях, якщо мінеральна вода Куяльник має для вас занадто солоний присмак – рекомендуємо вживати так ж корисну воду для вашого травлення, але з м’якшим смаком – Куяльник I.

Легка їжа та відпочинок

Уникайте важкої, жирної їжі та віддають перевагу легкій, поживній їжі, такі як супи, фрукти та овочі. Також намагайтеся відпочити — лягти на кілька годин або просто розслабитися.

Уникайте алкоголю та кави

Ці напої можуть подразнювати шлунок та погіршувати ваше самопочуття. Краще утриматися від їх вживання до тих пір, поки ваш стан не покращиться. 


Переїдання та інтоксикація — це прикра ситуація, але з правильними кроками ви можете швидко повернутися до свого звичного стану. І не забувайте, що мінеральні води можуть бути вашими вірними помічниками у цій боротьбі!