Новини
25.09.2015
У Сваляві встановили скульптуру-бочку для мінеральної води

Скульптурна композиція складатиметься з бочок з мінеральною водою. докладніше

09.07.2015
Лікування водою

Чи може вода позбавити людину від небезпечних недуг та серйозних захворювань? Так. Подібне лікування здатне надати універсального впливу на весь організм людини. докладніше

24.04.2015
Gerolsteiner замість їжі

Gerolsteiner запустив кампанію по просуванню води як головного продукту харчування. докладніше

Головна / Питання-відповідь

Питання-відповідь

Яким чином насичується вода «Тонус-Кислород» киснем?

Кисень попередньо пропускають через електролітичну комірку особливої конструкції, в якій він дуже ефективно активується. З електролізера виходить високозбагачена активними формами кисню (синглетним киснем, вищими перекисами водню та ін.) паро-киснева суміш. При зіткненні з водою, що струмує по силікатній основі, кисень буквально «прилипає» до неї навіть без надлишкового тиску. Отримана активна вода збагачена не тільки киснем, а й його високоактивними формами.

Власна тривалість життя особливо активних форм кисню дуже мала. Наприклад, тетроксид водню (Н-О-О-О-О-Н) швидко розпадається до води та озону, який у свою чергу також швидко перетворюється на молекулярний кисень. Однак, оскільки вода вже збагачена і молекулярним киснем, то фрагменти активних форм, що розпадаються, знову активують його. Тому активність такої води не втрачається навіть при її тривалому зберіганні поза контакту з повітрям.

Усунення та відтворення активних форм кисню в такій воді протікає безперервно. В певному сенсі її можна розглядати не як субстанцію, а як процес. Тому збагачена киснем за даною технологією вода може за своїми властивостями наближатися до вод з цілющих джерел. Проведені біологічні та клінічні випробування цієї води, дійсно, показують її високу позитивну біологічну активність та оздоровчий ефект.

Пийте воду, в якості та корисності якої Ви впевнені, та будете здоровими.

 

Воду «Поляна квасова» можна купувати в супермаркетах або замовляти на джерелах?

Воду з джерела рекомендується зберігати не більше 3-4 днів, оскільки при тривалому зберіганні вона втрачає свої цілющі властивості.

«Поляна Квасова», яка виробляється «Свалявським заводом мінеральних вод», що розташований в безпосередній близькості від свердловин, це дозволяє при розливі зберегти природний стан води – природну газацію, всі корисні мінерали, а також неповторний первозданний смак найчистішого джерела. При цьому збільшення її терміну зберігання до 12 місяців отримуємо за рахунок насичення двоокисом вуглецю (CO2).

Крім цього, контроль якості на підприємстві гарантують акредитовані в системі УкрСЕПРО мікробіологічні та хімічні лабораторії, оснащені високоточним обладнанням та укомплектовані висококваліфікованим персоналом. Також проводиться суворий контроль за відповідністю вимогам ДСТУ.

Але прошу звернути увагу на те, що про якість та смак вод з аналогічними назвами, але виробленими іншими заводами, відомостей не маємо.

Пийте воду, в якості якої ви впевнені, і Ви будете здоровими, енергійними та повними сил.

 

Скажіть, будь ласка, чи сертифікована вода "Сімейна"?

    Питна вода «Семейная» розроблена на основі мінеральної води «Куяльник» - кращого джерела півдня України, що існує з 1833 року шляхом  зменшення вмісту мінеральних солей. При цьому повністю збережена структура води, екологічна чистота джерела, а також  важливі  для людського організму природні мікроелементи - кальцій, магній, натрій, калій.

    Що до сертифікації то з 2 грудня 2011 року набував чинності наказ Міністерства економічного розвитку і торгівлі України N 163 від 25.10.2011, яким звуженo перелік продукції, належній обов'язковій сертифікації в Україні. Зокрема до переліку входять води мінеральні та питні в герметичній тарі з терміном придатності до вживання не менше 30 днів.

 Вся продукція ТДВ "Одеський завод мінеральної води "Куяльник" має відповідні висновки експертиз які засвідчують її якість:

- Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи;

- Висновок санітарно-мікробіологічне дослідження води;

-  Висновок повного фізико-хімічного дослідження води. 

 З висновком державної санітарно-епідеміологічної експертизи маєте змогу ознайомитись за ссилкою

 Відомо, що найкраща вода – це вода природного походження, тому вживайте питну воду «Семейная», яка ідеально підходить  для щоденного вживання  у якості столового напою, приготування їжі, а також для приготування різних напоїв .

 

Якими документами підтверджується якість мінеральної негазованої води?

На жаль, сьогодні багато хто займається виробництвом води. Та не завжди підготовка води, яка застосовується, покращує якість вихідної води. Наприклад, воду, яку розливають з систем водопостачання, повторно хлорують, але це тільки додає в неї хлорорганічні сполуки. Підземні мінеральні води також необґрунтовано намагаються піддати обробці. Якість води систематично має підтверджуватися відповідними дослідженнями, незалежно від того, в якій тарі вода поставляється споживачеві. А при дослідженнях необхідно обов’язково враховувати, які параметри води може змінити в гірший бік її конкретна обробка. Тому ви повинні обов’язково перевірити наявність документів, що підтверджують якість виробництва та конкретної партії поставленої води. Якщо взяти «Тонус-Кислород», який вироблений заводом «Куяльник», то ця продукція має повний пакет документів, що підтверджують якість та безпечність води, а саме:

- висновок санітарно-мікробіологічного дослідження води;

- висновок повного фізико-хімічного аналізу;

- висновок санітарно-епідеміологічної експертизи МОЗ.

Також по даній воді для підтвердження її унікальних властивостей проводилися окремі дослідження МОЗ – наукова робота №0111U005675, висновки якої написані на етикетці.

Тому пийте воду, в якості якої впевнені, і Ви будете здоровим, енергійним та повним сил.

 

Чи є протипоказання при вживанні Тонус-Кислорода?

Ні, на «Тонус-Кислород» немає протипоказань, тим більше, це унікальна негазована вода, насичена киснем. Вона не тільки приємна на смак, але і володіє унікальними властивостями, одною з яких є ступінь насиченості води киснем. У своєму складі вода «Тонус-Кислород» містить до 150 міліграмів кисню на літр, у той час, як вміст кисню в європейських аналогах не перевищує 40 міліграмів.

Унікальна концентрація кисню у воді наділяє її неповторними властивостями. Перш за все, ця вода – потужний антиоксидант, вона стимулює утворення нових клітин, тим самим сприяючи омолодженню нашого організму та суттєво уповільнює процеси старіння. Крім того, підвищується життєва активність організму, він освіжається та омолоджується.

«Тонус-Кислород» незамінний для вагітних жінок, оскільки допомагає уникнути кисневого голодування, в результаті якого можуть виникнути різноманітні відхилення у розвитку плоду.

 

Як прибрати гази з вод Свалявської групи?

Якщо Вам необхідно видалити вуглекислоту, то перед прийомом мінеральної води Свалявської групи слід заздалегідь (за 30-60 хвилин) відкрити пляшку, а безпосередньо перед прийомом підігріти її. Щоб максимально зберегти лікувальні властивості води, нагрівати воду слід, помістивши стакан в ємність з гарячою водою на кілька хвилин («водяна баня»), при нагріванні мінеральної води гази добре видаляються. Надлишки газу видалити, перемішавши воду чайною ложкою.

 

Чи може вода підвищувати апетит?

Мінеральна вода, що володіє розчиненим у ній природним вуглекислим газом (CO2, бікарбонат, двоокис вуглецю та діоксин вуглецю), має лікувальні властивості, які надають лікувальну дію на організм людини. Природний вуглекислий газ допомагає воді зберегти всі її лікувальні властивості. Вуглекислота має консервуючи властивості та надає бактерицидну дію на безліч мікроорганізмів. Вода сприяє збільшенню секреції шлункового соку, підвищує апетит, відмінно втамовує спрагу, сприяє травленню, тонізує та покращує самопочуття в цілому. Тільки в асортименті «Корпорації «Українські Мінеральні Води» мінеральні води Свалявського заводу («Поляна Квасова», «Лужанська», «Свалява») мають у своєму складі природний вуглекислий газ.

 

Чи є вода без газу?

В асортименті Корпорації «Українські Мінеральні Води» є набагато кращий, а точніше, більш корисний та унікальний продукт, ніж просто вода без газу. Це «Тонус-Кислород» - негазована питна столова насичена киснем вода. Це мінеральна вода, яка не має аналогів на території Європи. Зміст молекул О₂ у воді «Тонус-Кислород» досягає 150 мг/л, для порівняння: у європейських аналогів рівень насичення складає 20-40 мг/л. За типом – питна столова. Загальна мінералізація – 0,5-0,8 г/дм³.

Унікальністю кисневої води «Тонус-Кислород» є стимулювання утворення нових, здорових клітин шляхом приєднання молекул кисню до елементів колагену. Вода допомагає схуднути, виводячи зайву рідину з організму, покращує самопочуття, підвищує життєвий тонус, активізує відновлювальні процеси в організмі, підвищує концентрацію уваги, знижує втому, збагачує нервову систему та організм киснем, має оздоровчий ефект.

«Тонус-Кислород» рекомендується:

- мешканцям великих міст, що зазнають негативний вплив екології;

- працівникам офісів і тим, хто веде активний спосіб життя, займається спортом;

- школярам та підліткам в період активного росту організму, з фізичними та розумовими навантаженнями;

- незамінна для вагітних жінок, для уникнення кисневого голодування плода.

 

Який оптимальний термін зберігання мінеральної води?

Термін придатності будь-якої марки мінеральної (мінеральної лікувально-столової або мінеральної столової) води зазначений на етикетці.

Термін зберігання мінеральних вод Корпорації «Українські Мінеральні Води» становить 12 місяців з дня їх розливу при дотриманні умов зберігання. Зберігати мінеральну воду необхідно в спеціальних провітрюваних темних складських приміщеннях, які захищенні від попадання вологи, при температурі вод 5°С до 20°С, а також берегти її від прямих сонячних променів. Після відкриття пляшки рекомендується вжити 1,5 л протягом 72 годин, а 0,5 л протягом 24 годин.

Якщо на етикетці води, яку ви вживаєте, не зазначений термін придатності, умови її зберігання та рекомендації щодо вживання, то ми рекомендуємо вам змінити марку води та довірити своє здоров’я більш добросовісному виробникові цього харчового продукту.

 

Як вибрати «справжню» мінеральну воду?

Тут без пляшки, як то кажуть, не розібратися, у буквальному сенсі цього слова. Тому що основна інформація про воду розміщена саме на ній, вірніше, на її етикетці. Вона й допоможе зробити Вам правильний вибір, якщо Ви її ретельно вивчите. Саме відповідна ДСТУ етикетка з повним переліком необхідної інформації буде підтвердженням оригінальності продукту та його якості, вбереже споживача від підробки. Отже, які ж вимоги до етикетки.

Вона повинна містити:

- найменування продукції (мінеральна, мінералізована і т.п.);

- тип (газована, негазована);

- назву води («Поляна Квасова», «Боржоми», «Моршинська»);

- відомості про мінералізацію води у відсотках, про її призначення (мінералізація вказується в г/л);

- найменування групи (гідрокарбонатна натрієва, хлорно-сульфатна натрієва і т.д.), номер або назва джерела;

- найменування, адресу виробника, назву країни і місце походження;

- обсяг, л;

- торгову марку, товарний знак виробника;

- призначення води (столова, лікувальна, лікувально-столова);

- номер технічних умов (ТУ), позначення нормативного або технічного документа, відповідно до якого виготовлений та може бути ідентифікований продукт;

- умови та термін зберігання;

- інформацію про сертифікацію;

- хімічний склад води, показання щодо лікувального застосування (для лікувальних та лікувально-столових вод).

 

12


 

© 2011-2021, Корпорація «Українські Мінеральні Води»

Виготовлення сайту від «Oznaka»

Україна, 03038, Київ, вул. Ямська, 28

тел.: 38 (044) 496-74-50, 496-74-55

E-mail: marketing@umw.com.ua