Новини
25.09.2015
У Сваляві встановили скульптуру-бочку для мінеральної води

Скульптурна композиція складатиметься з бочок з мінеральною водою. докладніше

09.07.2015
Лікування водою

Чи може вода позбавити людину від небезпечних недуг та серйозних захворювань? Так. Подібне лікування здатне надати універсального впливу на весь організм людини. докладніше

24.04.2015
Gerolsteiner замість їжі

Gerolsteiner запустив кампанію по просуванню води як головного продукту харчування. докладніше

Головна / Новини / Лікування водою
Лікування водою

Лікування водою

Опубліковано 09.07.2015

Чи може вода позбавити людину від небезпечних недуг та серйозних захворювань? Більшість жителів нашої країни звикли лікуватися за допомогою мікстур, таблеток та всіляких сиропів, уколів та інший медичних препаратів. Але на сьогодні існує й інший досить ефективний метод позбавлення від величезної кількості недуг — лікування водою, яка має унікальні цілющі властивості.

Однією з таких вод є «Поляна Квасова». Це мінеральна лікувальна вода, яка відноситься до вуглекислотної гідрокарбонатної високомінералізованої групи. Видобувають її на території унікального Полянського родовища, глибина свердловини дорівнює майже 200 метрів.

Лікування мінеральною водою

Ця лікувальна вода має цілющі властивості на основі лікувально-профілактичного складу, в який входять гідрокарбонати та ортоборна кислота. Лікування за допомогою води «Поляна Квасова» ґрунтується на можливості застосування в оздоровчих процесах різних мікроелементів, якими вона збагачена, а саме — бор та фтор.

Подібне лікування здатне надати універсального впливу на весь організм людини, оскільки ця вода може знизити підвищену кислотність шлунка, поліпшити процес травлення, зняти здуття, печію, а також тяжкість та біль у шлунку. Саме лікування за допомогою мінеральних вод допоможе зберегти постійний кислотно-лужний баланс в організмі. Найбільш актуальними є властивості води при таких поширених захворюваннях, як ожиріння, цукровий діабет, ацидоз, який небезпечний різким прогресуванням та здатен привести до коматозного стану. В окремо взятих випадках при лікуванні кишкових захворювань лікувальна мінеральна вода може застосовуватися в комплексі з гомеопатичними препаратами. Такий метод лікування на думку більшості фахівців в підвищеній ступені позбавляє від багатьох кишкових захворювань.

Лікувальна вода

Лікування за допомогою мінеральної води дозволить ефективно й швидко вивести та розчинити слиз у шлунку, а також дихальних та сечовивідних шляхів. Якщо ж вживати воду після їжі, то ви зможете домогтися діуретичного ефекту, який благотворно впливає на мінеральний, жировий та вуглеводний види обміну. Деякі лікарі рекомендують вживати дану воду при захворюваннях органів травлення, а саме: при виразковій хворобі дванадцятипалої кишки та шлунку, хронічному гастриті, хворобах печінки та кишечнику, при хронічному вірусному гепатиті, медикаментозному ураженні печінки, жировій дистрофії, хворобах жовчного міхура, хронічному захворюванні жовчовивідних шляхів, жовчнокам'яної хвороби та ін.

Прийом лікувальної води корисний також при хворобах, які пов'язані з ендокринною системою, розладами харчування, порушенням обміну речовин. Дана вода чудово допомагає впоратися з різними хворобами сечостатевої системи. У сучасному світі лікувальна вода стала справжнім скарбом, який застосовується для лікування величезної кількості небезпечних захворювань. 

© 2011-2021, Корпорація «Українські Мінеральні Води»

Виготовлення сайту від «Oznaka»

Україна, 03038, Київ, вул. Ямська, 28

тел.: 38 (044) 496-74-50, 496-74-55

E-mail: marketing@umw.com.ua