Новини
25.09.2015
У Сваляві встановили скульптуру-бочку для мінеральної води

Скульптурна композиція складатиметься з бочок з мінеральною водою. докладніше

09.07.2015
Лікування водою

Чи може вода позбавити людину від небезпечних недуг та серйозних захворювань? Так. Подібне лікування здатне надати універсального впливу на весь організм людини. докладніше

24.04.2015
Gerolsteiner замість їжі

Gerolsteiner запустив кампанію по просуванню води як головного продукту харчування. докладніше

Головна / Новини / Вода, насичена життям
Вода, насичена життям

Вода, насичена життям

Опубліковано 23.03.2015

Життя в умовах сучасного мегаполісу, що пов'язане з неминучими стресами і жахливою екологією, забирає наші сили і енергію і, як наслідок, ми маємо стомлений вигляд, змарнілу шкіру, низьку працездатність, безпричинну слабкість. Прогулянки на свіжому повітрі вже не здатні забезпечити наш організм достатньою кількістю кисню і поповнити наше тіло енергією. Як бути в цій ситуації? Звідки брати сили, як зберегти гарну зовнішність?

Є рішення цієї проблеми! Все необхідне може дати нам одна особлива вода. Це вода «Тонус - Кислород»!

Тонус-Кислород«Тонус – Кислород» - це унікальна негазована вода, насичена киснем. Вона не тільки приємна на смак, але й має унікальні властивості, однією з яких є ступінь насиченості води киснем. У своєму складі вода «Тонус-Кисень» містить до 150 міліграмів кисню на літр, у той час як вміст кисню в європейських аналогах не перевищує 40 міліграмів. Унікальна концентрація кисню у воді наділяє її неповторними властивостями. Перш за все, ця вода - найпотужніший антиоксидант, вона стимулює утворення нових клітин, тим самим омолоджуючи наш організм, та істотно сповільнює процеси старіння.

Окрім того, підвищується життєва активність організму, він освіжається і омолоджується.

Вода «Тонус- Кислород» збагачує мозок киснем. При регулярному її використанні ви надовго збережете ясний розуму, гарну пам'ять, бадьорий і здоровий дух. Ця вода просто життєво необхідна офісним працівникам і школярам, які проводять багато часу за комп'ютерами в задушливих не провітрюваних приміщеннях, втрачаючи при цьому енергію, здоровий колір обличчя і поступово збільшуючись у вазі.

До речі про надмірну вагу! Вода «Тонус- Кислород» - незамінний помічник для тих, хто мріє про струнку фігуру і гарне тіло. Кисень приводить в норму серцево-судинну і кровоносну системи, регулює тиск, нормалізує обмін речовин, виводить з організму токсини і надлишкову рідину, тим самим сприяючи схудненню.

Спортсменам і людям, які ведуть активний спосіб життя, також потрібно взяти на замітку той факт, що вода, насичена киснем, значно підвищує витривалість організму, допомагає відновити форму після фізичних і нервових навантажень. Тому «Тонус- Кислород» для Вас!

Для тих, кому важлива врода, «Тонус- Кислород» також вірний помічник. Вона прекрасно очищує та відновлює шкіру, роблячи її пружною, зволоженою і квітучою.

Отже, якщо ви дійсно хочете бути по-справжньому красивим і здоровим, забути про втому, депресії, підвищити життєву активність і поліпшити здоров'я, регулярно пийте воду, насичену життям, - «Тонус- Кислород»!

І Ваше життя зміниться на краще! 

© 2011-2021, Корпорація «Українські Мінеральні Води»

Виготовлення сайту від «Oznaka»

Україна, 03038, Київ, вул. Ямська, 28

тел.: 38 (044) 496-74-50, 496-74-55

E-mail: marketing@umw.com.ua