Куяльник Перший

Куяльник Перший

Лікувально-столова хлоридна натрієва сильногазована мінеральна вода

Повнота життя, щастя, любов – всі найзаповітніші людські прагнення в усі часи йшли пліч-о-пліч з поняттям «молодість». Творчість всіх народів світу, від усних етнічних легенд й до сучасної художньої літератури та кіно, пронизана темою мрії про вічну молодість. І, що цікаво, практично у всіх таких творах, чи то легенда, кінофільм або роман, фігурує вода. Античний кумир Геракл набуває сили та молодості після купання в магічному джерелі на Кавказі. Через багато тисяч років й на іншому континенті індіанці араваки розповідають конкістадору Понсе де Леону про фонтан молодості на острові Біміні, воду з якого ще через п’ятсот років вип’є капітан Джек Горобець в кадрах відомого голлівудського фільму. Легенда про воду, яка надає молодість, силу і навіть безсмертя, живе багато століть в усіх країнах світу. Але мало хто в Україні замислюється, що легенда зовсім поруч, варто лише простягнути руку і зробити ковток…

Куяльник – український Біміні

У кіно джерело молодості повинно знаходитися десь в таємній печері посеред тропічного острова. У реальному житті ситуація трохи інакша.

В степу, неподалік від Одеси, можна побачити невелику річечку, що впадає в лиман, який відділений від Чорного моря піщаною перемичкою. Ще кочові татарські племена називали цю річку «куянлик» - «густий», такою незвичайною здавалась кочівникам її вода. Через століття південні слов’яни почали промовляти це слово на свій лад – «куяльник». У наш час вчені встановили причину незвичайного складу води цієї річки – вода пробиває собі шлях на поверхню цілих 300 кілометрів. Підземне джерело, що живить річку, знаходиться в центральній частині України. А коли в середині другого тисячоліття нашої ери піщана перемичка відокремила гирло річки від моря та утворила лиман, то й без того багата на мінеральні солі вода річки почала проникати в надра землі. Вона просочувалась крізь різні породи, чим збагачувала свій унікальний хімічний склад, який забезпечив їй цілющі та омолоджуючи властивості.

Люди давно помітили омолоджувальні властивості куяльницьких вод та грязей – ще в 1834 році на березі лиману було засновано курорт, а починаючи з 1948 року громадяни СРСР отримали можливість омолоджуватися куяльницькою водою вдома – саме в цьому році була виготовлена перша партія бутильованої води «Куяльник». У незалежній Україні традиції випуску живої води "Куяльник" плекає корпорація Українські Мінеральні Води. І, хоча процес бутилювання води був модернізований за найсучаснішими технологіями, корпорація абсолютно не використовує хімічного очищення: властивості та склад води залишаються такими ж, якими їх створила природа. У кожній пляшці ТМ «Куяльник» - природна дивовижна вода з легендарного джерела молодості. Завдяки ТМ «Куяльник» сьогодні, щоб потрапити до джерела молодості, не обов’язково наражатися на тисячі небезпек, прорубуючись крізь тропічні джунглі карибського атола Біміні – достатньо просто зайти до супермаркету…

ТМ «Куяльник»: розкриваючи секрети природи…

Але звідки ж узялися цілющі властивості куяльницьких вод? Води джерел, що живлять Великий Куяльник, вже насичені корисними мікроелементами, а коли вода з Куяльницького лиману проникає вглиб горизонтів підземних вод, вона насичується різними солями та набуває воістину цілющих властивостей. Природні джерела щедро повертають чудодійну воду із земних надр на поверхню – людям. І хоча вода ТМ «Куяльник» володіє багатьма цілющими властивостями, основна її цінність полягає в профілактичному впливі на організм людини. На відміну від багатьох лікувальних, Куяльницькі води рекомендовані медиками для щоденного вживання людям будь-якого віку. Регулярне вживання Куяльницької води сприяє швидкому оновленню та відновленню життєво важливих органів людського організму – ось чому вода ТМ «Куяльник» так добре знімає втому та ідеально підходить до будь-якого столу.

Вода з куяльницьких джерел – це майже жива істота, настільки багатогранна і складна її внутрішня структура, що склалася протягом кілька десятків мільйонів років. Причому не просто жива, а й несе життя всім, хто доторкнувся до неї. 

© 2011-2021, Корпорація «Українські Мінеральні Води»

Виготовлення сайту від «Oznaka»

Україна, 03038, Київ, вул. Ямська, 28

тел.: 38 (044) 496-74-50, 496-74-55

E-mail: marketing@umw.com.ua