Тонус-Кислород

Тонус-Кислород

Мінеральна негазована насичена киснем вода

Насичені киснем води у світі з’явилися не так давно. Перша з них була розрорблена в Америці тільки в 1996-му році. Вчені протягом трьох десятків років намагалися створити щось подібне, але далі кисневої та озонотерапії, а також киснево-масляних інгаляторів та кисневих коктейлів різних типів справа не рухалася.

Який би носій не використовувався, розчинений у ньому кисень дуже швидко випаровувався. Тільки завдяки новим технологіям вдалося досягти бажаного результату. В основі розробленого способу збагачення води киснем лежить попереднє пропускання кисню через електролітичну комірку особливої конструкції, в якій він дуже ефективно активується. З електролізера виходить високозбагачена активними формами кисню (синглетним киснем, вищими перекисами водню та ін.) паро-киснева суміш. При контакті з водою, що струменіє по силікатній основі, кисень буквально «прилипає» до неї навіть без надлишкового тиску. Отримана активна вода збагачена не тільки киснем, а й його високоактивними формами.

Ми вже відзначали, що тривалість життя особливо активних форм кисню, наприклад, тетроксиду водню (Н-О-О-О-О-Н), дуже мала. Ця сполука швидко розпадається до води та озону, який у свою чергу також швидко перетворюється на молекулярний кисень. Однак, оскільки вода збагачена і молекулярним киснем, то фрагменти зруйнованої активної форми знову активують її. Тому активність такої води не втрачається навіть при її тривалому зберіганні без контакту з повітрям. Усунення та відтворення активних форм кисню в «Тонус-Кислороде» відбуваються безупинно, і в певному сенсі це можна розглядати як процес.

Сьогодні в числі поки ще небагатьох країн, що випускають насичену киснем воду, є й Україна. 

© 2011-2021, Корпорація «Українські Мінеральні Води»

Виготовлення сайту від «Oznaka»

Україна, 03038, Київ, вул. Ямська, 28

тел.: 38 (044) 496-74-50, 496-74-55

E-mail: marketing@umw.com.ua