Поляна Квасова

Поляна Квасова

Мінеральна природна гідрокарбонатна натрієва борна лікувально-столова вода

Вважається, що гідрокарбонатні натрієві води мають універсальний вплив на організм людини.

- Насамперед, як багатокомпонентні буферні системи з близькою до нейтральної реакцією вони олужнюють pH ротової порожнини, шлунка, кишківника. Так, Поляна Квасова сприєї нейтралізації підвищеної кислотності шлунка, що за глибиною олуження прирівнюється до дії 1% розчину питної соди, однак нейтральне середовище в шлунку підтримується набагато довше, ніж після прийому розчину питної соди.

Це сприяє своєчасній евакуації зі шлунка, покращенню процесу травлення в 12-палій кишці та кишківнику, а отже, знімає печію, тяжкість, здуття.

- По-друге, як буферні розчини вони підтримують сталість кислотно-лужного балансу організму та запобігають значній зміні pH крові. Це має особливе значення при метаболічному ацидозі, наприклад, при цукровому діабеті, ожирінні, сечових діатезах.

Олужнювання сечі настає в середньому на 10-12 день прийому води. Ця особливість дії води використовується при розчиненні сечового піску.

- Розчиняють слиз та сприяють його більш легкій евакуації зі шлунка, дихальних та сечовивідних шляхів.

- Якщо приймати після їжі, то на висоті травлення води викличуть діуретичний ефект.

- Впливають на різні види обміну – жировий, вуглеводний, мінеральний. Ортоборна кислота надає мінеральній воді певних бактерицидних властивостей.

Ступінь кислотонейтралізуючої та буферної дії гідрокарбонатних вод залежить від рівня загального вмісту гідрокарбонатів. У мінеральній воді «Поляна Квасова» він один з найвищих серед закарпатських мінеральних вод цього типу.

Завдяки видатним антацидним та буферним властивостям мінеральна вода Поляна Квасова є найефективнішою при всіх захворюваннях шлунка з підвищеним рівнем кислотності, рефлюкс-езофагітах, супутніх змінах у вигляді холе- та панкреатостазу, а також хронічних панкреатитах, гепатозах, гепатитах, цукровому діабеті.

Олужнюючий ефект води використовується при розчиненні мікролітів у сечовивідних шляхах для зменшення кількості та тривалості прийому цитратів (спадний літоліз), а також як до, так і після дроблення каменів (літотрипсії).

Однак тривалий прийом мінеральної води не рекомендується при порушеннях калій-натрієвого обміну у зв’язку з тим, що вміст натрію перевищує оптимальний для столових вод рівень.

Може вживатися для зняття побічної дії ліків, що підвищують кислотність шлунку. 

© 2011-2021, Корпорація «Українські Мінеральні Води»

Виготовлення сайту від «Oznaka»

Україна, 03038, Київ, вул. Ямська, 28

тел.: 38 (044) 496-74-50, 496-74-55

E-mail: marketing@umw.com.ua