Головна / Продукція / Свалява / Рекомендації
Свалява

Свалява

Мінеральна природна гідрокарбонатна натрієва борна лікувально-столова вода

Мінеральна вода Свалява та всі гідрокарбонатні натрієві, так звані лужні мінеральні води використовуються, перш за все, як диджестиви – засоби для поліпшення травлення, особливо при підвищеній кислотності шлунка, коли за рахунок нейтралізації кислоти прискорюється евакуація зі шлунка, зникає печія та відчуття важкості у шлунку. В результаті евакуації нейтралізованого шлункового вмісту, олуження порожнини 12-палої кишки, а також завдяки стимуляції секреції жовчі та скорочення жовчного міхура, відновлюється надходження жовчі та секрету підшлункової залози, підвищується активність травних ферментів.

Другою важливою дією гідрокарбонатних вод, як буферних розчинів, є їх вплив на кислотно-лужний стан організму при явищах метаболічного ацидозу, наприклад, при ожирінні, цукровому діабеті. Зсув pH сечі в лужний бік має велике значення для розчинення сечового піску певного хімічного складу, профілактики літогенних діатезів.

Гідрокарбонатні води мають сприятливий вплив на вуглеводний та ліпідний обмін, завдяки поліпшенню функціонального стану печінки та в результаті посилення ліполітичних процесів. Наявність в мінеральній воді широкого спектра мікроелементів у біологічно активних концентраціях зумовлює ефективність її призначення при порушеннях мінерального обміну.

Вода має оздоровчі властивості, які спрямовані на поліпшення та відновлення роботи печінки, жовчних шляхів, травленні та обміну речовин, а також сприяють очищенню нирок. 

© 2011-2021, Корпорація «Українські Мінеральні Води»

Виготовлення сайту від «Oznaka»

Україна, 03038, Київ, вул. Ямська, 28

тел.: 38 (044) 496-74-50, 496-74-55

E-mail: marketing@umw.com.ua