Головна / Продукція / Лужанська / Рекомендації
Лужанська

Лужанська

Мінеральна гідрокарбонатна натрієва лікувально-столова вода

Мінеральна вода «Лужанська» завдяки достатньо високому загальному вмісту гідрокарбонатів перш за все використовується в якості м’якого антациду – засобу, який нейтралізує підвищену кислотність шлунка та знімає всі диспепсичні явища, пов’язані з гіперацидністю, – печію, важкість, здуття.

Основний ефект кислотонейтралізації настає швидко, практично одразу після прийому води. За вмістом гідрокарбонатів мінеральна вода «Лужанська» відповідає 0,5% розчину питної соди. Однак завдяки своїм буферним властивостям набагато довше зберігає нейтральне pH середовища шлунка та не має побічної дії соди. Зміни в лужний бік pH порожнини 12-палої кишки нормалізує надходження жовчі та панкреатичного секрету.

У той же час мінеральна вода «Лужанська» має виражену холеретичну та діуретичну дію, як і всі мінеральні води з мінералізацією від 2 до 5 г/л, що характеризує їх як різко гіпотонічний розчин, тому що їх осмотична концентрація в 2-2,5 рази менше такої в плазмі крові та тканинної рідини (ізотонічними по відношенню до плазми крові є води з мінералізацією від 8 до 13 г/л). Це допомагає організму людини звільнитись від шлаків, токсинів та сечового піску.

Наявність біологічно активних концентрацій кальцію, кремнієвої та ортоборної кислоти, фтору позитивно впливає на обмінні процеси. Завдяки злуженню, холеретичній та помірній холекінетичній дії мінеральна вода «Лужанська» призначається при всіх захворюваннях шлунка, переважно з підвищеним рівнем кислотності, рефлюкс-езофагітах, супутніх змінах у вигляді вторинного холе- та панкреатостазу, хронічних панкреатитах, цукровому діабеті.

Діуретичний ефект води використовується при лікуванні захворювань сечовивідних шляхів, хронічних інтоксикацій різного походження.

Може вживатися для зняття побічної дії ліків, що підвищують кислотність шлунка. 

© 2011-2021, Корпорація «Українські Мінеральні Води»

Виготовлення сайту від «Oznaka»

Україна, 03038, Київ, вул. Ямська, 28

тел.: 38 (044) 496-74-50, 496-74-55

E-mail: marketing@umw.com.ua