Новини
25.09.2015
У Сваляві встановили скульптуру-бочку для мінеральної води

Скульптурна композиція складатиметься з бочок з мінеральною водою. докладніше

09.07.2015
Лікування водою

Чи може вода позбавити людину від небезпечних недуг та серйозних захворювань? Так. Подібне лікування здатне надати універсального впливу на весь організм людини. докладніше

24.04.2015
Gerolsteiner замість їжі

Gerolsteiner запустив кампанію по просуванню води як головного продукту харчування. докладніше

Головна / Рекомендації доктора

Рекомендації доктора

Чи можна пити Поляну Квасову при видаленому жовчному міхурі?

Корисно пити ті напої, які сприяють розрідженню жовчі та попереджають її застій – мінеральні води Поляна Квасова, Лужанська та Свалява. Однак, жовчнокам’яну хворобу часто супроводжують гастрит, панкреатит. Тому, яку саме мінеральну воду, коли та скільки пити, скаже лікар. А також прошу звернути увагу, що на ринку України з’явилося безліч різноманітних приват-лайблов з практично ідентичними назвами, але дана продукція не відноситься до тих вод, що випускає ТДВ «Свалявські мінеральні води».

Призначають мінеральну воду зазвичай по півсклянки в теплому вигляді за 30-40 хвилин до їжі, але не більше трьох разів на день. Налийте воду в емальований кухоль та поставте її на 3-5 хвилин в каструлю з окропом, зняту з вогню. Пити підігріту воду треба повільно, маленькими ковтками. За допомогою підігрівання з лікувальної води випаровується вуглекислота, яка збуджує шлункову секрецію. Тепла мінеральна вода, коли потрапляє в шлунок, гальмує виділення шлункового соку. Змішуючись із шлунковим вмістом, вона змінює реакцію середовища, в якому протікають процеси травлення.

Мінеральні води, як правило, застосовують курсами. Після місяця щоденного прийому рекомендується зробити перерву на два-три місяця, а потім знову повторити курс лікування протягом місяця.

 

Поляна Квасова, як правильно вживати для досягнення максимального ефекту за період 15 днів?

Методи лікування мінеральною водою «Поляна Квасова»:

- Питне лікування: прийом мінеральної води Поляна Квасова дегазованої, підігрітої до кімнатної температури - 22°С, теплої - 36°С, гарячої - 45°С, до та після їжі, диференційовано залежно від характеру захворювання, по 150 мл на прийом, до 1 л на добу.

- Ванни: вуглекислі мінеральні тривалістю 8-15 хвилин, температура 35-38°С.

- Гідротерапія: промивання кишечнику мінеральною водою, субаквальні ванни, інгаляції мінеральною водою, зрошення порожнини рота, гінекологічні зрошення.

 

Схема питного лікування мінеральною водою «Поляна Квасова»:

1) Перші 3 дні – приймати по 1/4 склянки теплої мінеральної води 3 рази на день, за 30 хвилин до їжі. Температура мінеральної води повинна бути 25-45 градусів.

2) Наступні 3 дні приймаємо по 1/3 склянки 3 рази на день, за 30 хвилин до їжі.

3) Наступні 3 дні приймаємо по 1/2 склянки води 3 рази на день, за 30 хвилин до їжі.

4) Наступні 3 дні приймаємо по 1 склянці 3 рази на день, за 30 хвилин до їжі. Курс лікування триває 3-4 тижні.

Більш докладно з інструкцією із застосування мінеральної води «Поляна Квасова» можете ознайомитися в інструкції.

Будьте ЗДОРОВІ!

 

Чи «Поляна Квасова» корисна при сечокам’яній хворобі?

Сечокам’яна хвороба посідає друге місце за поширеністю серед усіх захворювань нирок. Вона може тривалий час протікати безсимптомно й виявлятися тільки при обстеженні (УЗД), або сприяти появі сильного болю при проходженні «піску» або дрібних каменів по сечоводу (ниркова колька). Наявність піску чи каменів у нирках може викликати або підтримувати інфекційний процес у нирках, тому при виявленні на УЗД сольового діатезу чи каменів у нирках, навіть при безсимптомному перебігу, потрібне проведення спеціального лікування.

Звичайно, при наявності каменів обов’язковим є спостереження в уролога, потрібне регулярне обстеження і лікування у відповідності з даними обстеження, яке призначається лікарем. Однак, є загальні заходи, які будуть корисні практично всім хворим із сольовим діатезом та сечокам’яною хворобою.

У лікуванні хвороб нирок широко застосовують мінеральні води. Якщо в аналізі сечі виявлені фосфатні солі, то застосовують кислі мінеральні води – Куяльник; при виявлені уратів використовують лужні води – Лужанська, Свалява, Поляна Квасова. Воду потрібно пити в підігрітому вигляді по ½ склянки 3 рази на день і більше. Тривалість курсу складає від 3-4 тижнів до 5-6 тижнів.

 

Скільки днів поспіль можна пити «Поляну Квасову»?

«Поляна Квасова» належить до лікувально-столових природних вод високого солевмісту.

Лікувально-столові води можна вживати, як для тамування спраги, так і в лікувальних цілях. Без шкоди для здоров’я та без консультації з лікарем їх можна вживати не більше 30 днів через кожні 3-6 місяців. Більш тривале вживання лікувально-столових вод слід обговорити з лікарем.

При необмеженому споживанні можуть виникнути проблеми зі шлунково-кишковий трактом, нирково- та жовчнокам’яні хвороби, відкладання солей в організмі.

 

Яку воду пити при закиданні жовчі в шлунок?

При запальних процесах печінки та жовчного міхура, при наявності каменів, непрохідності каналів відбувається закид жовчі в шлунок, що супроводжується печінням, болями, гірким смаком в роті, неприємним запахом з рота. Наслідком закидання жовчі може стати ураження шлунково-кишкового тракту, виразка, гастрит та рак шлунка. Це спостерігається при зниженій кислотності або ахілії шлунка (зяяння воротаря), рідше при підвищеній кислотності, а також при втраті скорочувальної здатності воротаря (його ракова інфільтрація).

При зниженій секреції шлункового соку рекомендують води хлоридно-натрієвого складу. Вони покращують секрецію травних залоз. Коли хлоридно-натрієві води потрапляють в шлунок, вони підсилюють його перистальтику, стимулюють відділення шлункового соку. Іони хлору та водню служать основним матеріалом, з якого виробляється соляна кислота, яка визначає кислотність шлункового соку. А соляна кислота стимулює діяльність підшлункової залози та секрецію кишкових ферментів. Все це сприяє поліпшенню травлення і засвоєння жирів, білків, вуглеводів. До хлоридно-натрієвих вод відносяться «Куяльник», «Куяльник Перший» та «Тонус Кислород».

При підвищеній секреції шлункового соку приймають лужну мінеральну воду, до якої відносяться «Поляна Квасова», «Лужанська» та «Свалява».

Мінеральну воду слід пити гарячою, так як підігрів води видаляє з неї надлишок вуглекислого газу, який діє стимулюючим чином на шлункову секрецію. Воду потрібно пити швидко, що сприяє швидкому просуванню її в кишечник та створює передумову для попередження дії, що підвищує секрецію. А також Вам необхідно позбутися хронічних осередків запалень та інфекції, дотримуватися дієти з пониженим вмістом жирів. Харчуватися потрібно 5-6 разів на день, маленькими порціями і тільки відвареною їжею. Всі спеції, приправи, напівфабрикати, консерви, ковбаси – слід відмінити.

 

«Поляна Квасова» при печії у вагітних?

Близько 80% всіх жінок під час вагітності страдають печією. Причому, багато хто відзначає, що саме печія була найбільш неприємним моментом протягом цих 9-ти місяців. Дуже багато жінок вважають, що лікування печії при вагітності – заняття марне. Мовляв, поки малюк на світло не з’явиться – й намагатися не варто.

Однак це зовсім не так – від печії при вагітності можуть допомогти безпечні, але вельми ефективні засоби. Якщо печія мучить вас, то може допомогти унікальна лужна мінеральна вода «Поляна Квасова» у склі від Корпорації «Українські Мінеральні Води». Як тільки ви відчуєте хоча б одну ознаку печії, відразу ж випийте третину склянки «Поляна Квасова», яку необхідно пити дрібними ковтками.

Такий недорогий та безпечний засіб варто спробувати в першу чергу, коли ви зіткнулися з проблемою печії під час вагітності.

 

Чи корисно вживати воду при отруєнні?

Власне харчове отруєння – це захворювання, що виникло внаслідок вживання в їжу речовин отруйних чи токсичних за своєю природою. Після отруєння протягом доби краще не вживати ніякої їжі, зате пити треба багато, причому невеликими порціями, щоб не спровокувати блювоту та не посилити зневоднення організму, а навпаки – стабілізувати водно-сольовий баланс. Найкраще підійде лужна мінеральна вода «Поляна Квасова» або «Лужанська», перед вживанням яких слід видалити консервант – вуглекислий газ. Для цього відкриту пляшку треба опустити в ємність з теплою водою на 15-20 хвилин. Підігрів мінеральної води призводить до виходу надлишку вуглекислого газу.

 

Чи можна лікуватися мінеральною водою при виразковій хворобі після кровотечі?

Мінеральні води часто використовуються в комплексному лікуванні багатьох захворювань, як для зовнішнього (загальні та місцеві ванни, душ, купання та плавання в басейнах з мінеральною водою) та внутрішнього застосування (пиття, промивання шлунка, кишечнику, мікроклізми і так далі), а також у вигляді інгаляцій.

Лікувальною вважається мінеральна вода, коли в ній міститься більше 10 г солей у розрахунку на літр, або вода з меншою мінералізацією, але при наявності підвищеної кількості миш’яку, брому, бору, йоду чи інших біологічно активних речовин.

Лікувальна мінеральна вода протипоказана після недавніх кровотеч при виразковій хворобі шлунка та рубцевих змінах воротаря. Від неї краще відмовитися й при загостреннях захворювань шлунка, кишечнику та печінки.

 

Як пити воду при запорах?

ЗАПОР - затримка випорожнення кишечнику на строк більше двох діб. Характерні болі тупого характеру внизу живота, які супроводжуються здуттям кишечнику, поганим відходженням газів.

Причина запорів: органічні зміни кишечнику, геморой, пухлини, рубцеві звуження, коліти та ін. Розвивається при малорухливому способі життя, неправильному харчуванні, при ослабленні загального тонусу організму, після перенесених важких захворювань.

При запорах вода повинна бути прохолодною та газованою. Пити її треба натщесерце повільно невеликими ковтками 3 рази на день. Прийом мінеральної води за 15-30 хвилин до їжі підсилює вироблення шлункового соку та підвищує його кислотність, за 1-1,5 годин до їжі – знижує виділення шлункового соку та зменшує його кислотність. При нормальній секреції шлункового соку хворі п’ють мінеральну воду за 30-45 хвилин до їжі. Курс складає 4-6 тижнів.

Питне лікування запорів має протікати на фоні спеціальної дієти. Обов’язково при цьому займатися лікувальною гімнастикою та в цілому мати правильно організований руховий режим, також звертати увагу на зміцнення пресу.

Будьте ЗДОРОВІ!

 

Чи можна пити воду під час вагітності та в яких кількостях?

Вода грає найважливішу роль в житті вагітних жінок, молодих матерів та дітей. Тому для вас та вашої дитини необхідно вибирати ту воду, яка найкраще відповідає вашим потребам.

Для вагітних жінок вода грає життєво важливу роль. В середньому вона становить 60% ваги та повністю оновлюється за 7 тижнів в першу чергу за рахунок води, яку ви п’єте. Крім того, ця вода впливає на утворення та оновлення навколоплідних вод, де розвивається та живе перші 9 місяців ваша дитина. Через 25 тижнів плід буде складатися на 90% з води. Таким чином, якість води, яку ви п’єте, має вирішальне значення для вашого здоров’я та здоров’я вашої дитини.

Вода продовжує грати ключову роль у розвитку вашої дитини й після народження. Перші місяці єдиним джерелом харчування дитини є грудне молоко або молочна суміш. В обох випадках найважливішим елементом є вода. На 87% грудне молоко складається з води, яку ви п’єте. Ця вода повинна мати природну чистоту та унікальний склад.

Тому натуральна питна вода Тонус-Кислород ідеально підходить як для матері, так і для дитини. «Тонус-Кислород» - це унікальна негазована вода, насичена киснем. Вона не тільки приємна на смак, але й має унікальні властивості, однією з яких є ступінь насиченості води киснем. Така вода творить дива: підвищує життєвий тонус, зменшує прояви токсикозу, стабілізує артеріальний тиск, полегшує роботу серця, допомагає спалювати зайвий жир, поліпшує самопочуття, роботу внутрішніх органів та стан шкіри. «Тонус-Кислород» життєво необхідний для вагітних жінок, щоб уникнути кисневого голодування плода.

Адже чому на Кавказі завжди народжувалися міцні та здорові малюки, жінки з легкістю їх виношували, а після пологів зберігали струнку фігуру? Та просто вони всі 9 місяців пили збагачену киснем воду з високогірних джерел!

Якщо питання «що пити» є більш чи менш ясним, то питання «скільки потрібно пити вагітним» є складнішим. Норма – 8 склянок рідини невеликими порціями протягом дня, а в спеку, при токсикозі в перші місяці вагітності, підвищеній температурі або розладах шлунка потреба в цілющій рідині зростає. Винятки: пізній токсикоз, набряки та патологія нирок, що вимагає особливого питного режиму (його визначить лікар). Обмежують себе в питті також на останніх місяцях перед пологами. Правило: виділяти стільки ж рідини, скільки отримуєте з напоями та їжею. Допустима різниця складає 200-300 мл, не більше! Однак, ці дані є вельми і вельми приблизними. Потреба в рідині залежить від дуже багатьох чинників: від погоди на вулиці, від температури в приміщенні, від рухової активності жінки та навіть від того, що саме їла вагітна. Точно сказати, скільки потрібно пити саме вам, може тільки ваш лікар на підставі лабораторних досліджень, візуального огляду та інших об’єктивних даних.

Пийте якісну воду на здоров’я Вам та Вашим малюками!

 

12


 

© 2011-2021, Корпорація «Українські Мінеральні Води»

Виготовлення сайту від «Oznaka»

Україна, 03038, Київ, вул. Ямська, 28

тел.: 38 (044) 496-74-50, 496-74-55

E-mail: marketing@umw.com.ua