ВEСНЯНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ КОНЦЕРТ ДЛЯ ДІТЕЙ 2023

У селі Нові Петрівці під Києвом відбувся благодійний весняний концерт для дітей із багатодітних та малозабезпечених сімей. Це свято було організовано з метою надання підтримки українським дітям, які зараз особливо потребують не лише гуманітарної та медичної допомоги, але й психологічної підтримки. Це була можливість для глядачів переключитися від повсякденних тривог, зустрітися зі знаменитостями та улюбленими дитячими кумирами, а також можливість для артистів допомогти тим, кому це необхідно.

На концерті взяли участь відомі українські артисти, такі як Люся Кава, Солоха, Амадор Лопес, Софія Єгорова та Артур Боссо. Зі сцени лунали найпопулярніші українські пісні, які діти співали разом із зірками. Артисти змогли розвеселити та забавити дітей, із задоволенням спостерігаючи, як маленькі глядачі танцюють, сміються і співають.

Це свято було організовано спільно з громадською організацією “FENIX CHARITY” та Благодійним фондом “Діти Дітям”.  Перед початком концерту волонтери організували для дітей дискотеку з казковими аніматорами, що додало святу особливого настрою та веселощів. Корпорація “Українські мінеральні води” виступила генеральним спонсором цього благодійного весняного концерту для дітей.

Присутні гості, включаючи дітей і дорослих, мали можливість насолодитися освіжаючими та корисними напоями під час концерту. Мінеральна вода “Тонус Кисень” і “Куяльник” є популярними продуктами, відомими своїм високим стандартом якості та природними корисними властивостями.

Концерт став не лише святковим заходом, але й платформою для зустрічей дітей з зірками та кумирами. Вони мали змогу спілкуватися з улюбленими артистами, співати разом з ними та насолоджуватися виступами. Цей день приніс дітям не тільки радість, але й підтримку, яка є особливо важливою в їхньому житті.

Благодійний весняний концерт став не лише святом для дітей, але й доказом того, що українське суспільство об’єднується для надання підтримки тим, хто її потребує. Партнерство між “FENIX CHARITY”, Благодійним фондом “Діти Дітям” та Корпорацією “Українські мінеральні води” виявилося успішним прикладом спільної роботи для доброї справи. Нехай такі події продовжують нагадувати нам про важливість допомоги тим, хто потребу є. Корпорація “Українські мінеральні води” прагне активно впливати на благодійність та соціальну відповідальність, сприяючи розвитку та добробуту українського суспільства.

Бажаючи продовжувати ініціативи благодійності та соціальної відповідальності, Корпорація “Українські мінеральні води” створює позитивну модель для інших організацій та бізнесів, надихаючи їх долучитися до благодійних дій та сприяти розвитку суспільства.