Куяльник

Історія

Історія мінеральної вода Куяльник починається з 1833 року, коли до Одеси прибув доктор медицини Ераст Андріївський. Він переконав міську владу створити на березі Куяльницького лиману грязелікарню, де було обладнано бювет. Воду з бювета стали застосовувати як питну, а згодом і для лікування. У 1868 курорт розширили та створили парк. А в 1873 була побудована залізниця, що з’єднала лиман з морським портом і залізничним вокзалом.

За понад 50 років курорт набув шаленої популярності, тож вже у 1892 році за проектом відомого архітектора Миколи Толвінського була побудована нова, одна з найкрасивіших у країні лікарня, а мінеральну воду Куяльник почали активно застосовувати також для покращення травлення та профілактики роботи шлунка.

Промисловий розлив мінеральної води Куяльник було розпочато у 1948 році на території курорту. У 1961 році поряд з курортом було побудовано завод з розливу мінеральної води у скляну пляшку. 

Нині Одеський завод мінеральної води Куяльник — сучасне підприємство з власною лабораторією, оснащеною високоточним обладнанням, що відповідає міжнародним стандартам мінеральних вод.

Мінеральна вода Куяльник добувається зі свердловин Верхньосарматського водоносного горизонту глибиною 90 м. Проходячи 300 м через породи вапняку, вода насичується природним шляхом мінералами та збагачує свій хімічний склад. Загальний рівень мінералізації коливається від 3 до 4 г на літр.

Оскільки свердловини знаходяться поруч з місцем розливу води в пляшки, це дозволяє донести до споживача всі лікувальні властивості та оригінальний смак у первозданному вигляді.

Особливість води

Продукція

ГАРМОНІЯ ТРАВЛЕННЯ

Джерело здоров'я та гармонії для вашого травлення!

Природна лікувально-столова вода хлоридно-натрієвого типу

Куяльник видобувається зі свердловин Верхньосарматського водного горизонту і бутилюється на заводі Куяльник прямо з джерела, не піддаючись хімічній обробці. Вода природним шляхом насичується цінними мінералами, проходячи шар вапняка. Від впливу поверхневих вод та інших факторів джерело захищено 12-метровим шаром глини.

Куяльник містить натрій, калій, кальцій, магній, хлориди, сульфати і гідрокарбонати. Завдяки достатньому вмісту солей та природному хімічному складу вода не вимиває мінерали з організму і має приємний смак.

КУЯЛЬНИК

ПЕТ: 1,5л, 0.5л

КУЯЛЬНИК І

ПЕТ: 1,5л, 0.5л

ТОНУС КИСЕНЬ

ПЕТ: 1,5л, 0.5л

СІМЕЙНА

ПЕТ: 6л