Куяльник

Історія

Історія мінеральної вода Куяльник починається з 1833 року, коли до Одеси прибув доктор медицини Ераст Андріївський. Він переконав міську владу створити на березі Куяльницького лиману грязелікарню, де було обладнано бювет. Воду з бювета стали застосовувати як питну, а згодом і для лікування. У 1868 курорт розширили та створили парк. А в 1873 була побудована залізниця, що з’єднала лиман з морським портом і залізничним вокзалом.

За понад 50 років курорт набув шаленої популярності, тож вже у 1892 році за проектом відомого архітектора Миколи Толвінського була побудована нова, одна з найкрасивіших у країні лікарня, а мінеральну воду Куяльник почали активно застосовувати також для покращення травлення та профілактики роботи шлунка.

Промисловий розлив мінеральної води Куяльник було розпочато у 1948 році на території курорту. У 1961 році поряд з курортом було побудовано завод з розливу мінеральної води у скляну пляшку. 

Нині Одеський завод мінеральної води Куяльник — сучасне підприємство з власною лабораторією, оснащеною високоточним обладнанням, що відповідає міжнародним стандартам мінеральних вод.

Мінеральна вода Куяльник добувається зі свердловин Верхньосарматського водоносного горизонту глибиною 90 м. Проходячи 300 м через породи вапняку, вода насичується природним шляхом мінералами та збагачує свій хімічний склад. Загальний рівень мінералізації коливається від 3 до 4 г на літр.

Оскільки свердловини знаходяться поруч з місцем розливу води в пляшки, це дозволяє донести до споживача всі лікувальні властивості та оригінальний смак у первозданному вигляді.

Особливість води

Продукція

Життя без води неможливе. Однак має значення, яку саме воду обрати для щоденного вживання. Очищена водопровідна вода не забезпечує організм людини життєво важливими живильними речовинами, які він не виробляє самостійно. З цим завданням може впоратися мінеральна вода Куяльник.

Лікувально-столова вода хлоридно-натрієвого типу Куяльник видобувається зі свердловин Верхньосарматського водного горизонту і бутилюється на заводі Куяльник прямо з джерела, не піддаючись хімічній обробці. Вода природним шляхом насичується цінними мінералами, проходячи шар вапняка. Від впливу поверхневих вод та інших факторів джерело захищено 12-метровим шаром глини.

Куяльник містить натрій, калій, кальцій, магній, хлориди, сульфати і гідрокарбонати. Завдяки достатньому вмісту солей та природному хімічному складу вода не вимиває мінерали з організму і має приємний смак.

Лікувальні властивості води з Куяльницького водного родовища були відомі людям з 1833 року. Щоб випробувати на собі чудодійну силу природної мінеральної води, люди долали сотні і тисячі кілометрів. Сьогодні для цього не обов’язково відвідувати знаменитий курорт, досить купити в найближчому магазині мінеральну воду Куяльник I.

Куяльник I – природна лікувально-столова мінеральна вода, належить до хлоридно-натрієвих вод. Вона має помірно низьку природну мінералізацію на рівні 1,9-2,3 г/дм³, що ідеально підходить для щоденного вживання.

Кисень та вода — перевірене життєво необхідне комбо для здоров’я та зовнішньої краси дітей та дорослих. У ритмі великого міста універсальні рішення стають порятунком. Подвоєна сила чекає на вас у кожній пляшці води Тонус Кисень. Жодної магії, лише факти.

Вода Тонус Кисень не має протипоказань, а ефект стане помітним лише при регулярному вживанні. Якщо пити воду Тонус Кисень щодня, відчутні зміни ви зможете побачити вже за короткий термін. Завдяки своїм властивостям жива енергія активного кисню О2 допомагає при лікуванні хронічного бронхіту, депресії, судин головного мозку, цукрового діабету. Знижується ризик серцевих нападів і інсультів, покращується робота мозку, покращується пам’ять, підвищується швидкість реакцій при прийнятті важливих рішень. 

У сучасному світі мінеральні столові води стають важливими через все більше забруднення джерел води. Кожен фактор води важливий: з якого джерела вона добувається, як відбувається розлив і доставка споживачам.

Питна вода Сімейна бере свій початок у легендарному джерелі Куяльник і проходить обробку на Одеському заводі мінеральних вод. Перед тим, як її розливати, ми знижуємо вміст мінеральних солей, але при цьому зберігаємо природну якість і корисні мікроелементи завдяки новітній технології.

Рекомендована норма для здорової дорослої людини — 1,5-2 літри води щодня. Низький вміст солей робить нашу воду придатною для щоденного вживання і не завдає шкоди організму.

Сімейна вода також відмінно підходить для приготування їжі. Вона не залишає накипу на посуді. Зручна упаковка у пляшках об’ємом 6 літрів дозволяє мати завжди питну воду вдома і готувати смачні страви.

Не залишає вапняного нальоту на посуді та приладі. Тож її безпечно використовувати для будь-якої праски чи випарювача.