РІЗНИЦЯ між МІНЕРАЛЬНИМИ ВОДАМИ СВАЛЯВЩИНИ? 

Про найпопулярніші води Свалявщини та їх відмінність.

Найвідоміші мінеральні води даного регіону – Поляна Квасова, Лужанська та однойменна вода Свалява.


Поляна Квасова

Поляна Квасова вирізняється високою концентрацією мінералів.

Ця унікальна вода впливає на обмін речовин, регулює pH організму, нейтралізує підвищену кислотність шлунку та усуває алкогольну інтоксикацію. Також вона допомагає при хронічних захворюваннях: панкреатит, гепатоз, цукровий діабет та печії.


Лужанська

Відмінна лікувально-столова вода, яка за вмістом мінералів поступається Поляні Квасовій. Це дозволяє використовувати її як повсякденну воду в помірних кількостях. Мінеральна вода Лужанська рекомендована при виразкових захворюваннях шлунку та дванадцятипалої кишки, а також при печії, викликаній високою чутливістю кислотності шлунка.


Свалява

Вода Свалява насичена корисними мінералами та мікроелементами, за рівнем своєї мінералізації вона суттєво поступається Поляні Квасовій та Лужанській, що дозволяє її регулярно вживати. Допомагає при проблемах з жовчним і сечовим міхуром, гепатозі та гепатитах різної етіології, порушеннях ендокринної системи та ожирінні, а також при цукровому діабеті.

Ми підготували для вас наочний слайд з рекомендаціями унікальних вод Закарпаття.

Основна особливість заводу Свалявські мінеральні води полягає в унікальності природного джерела, та в збереженні його корисних цінностей, які визначають лікувальні та смакові властивості води.